SALOS „Don Bosco” w Rzeszowie istnieje od 1995 roku. Siedzibą Stowarzyszenia jest Oratorium św. Jana Bosko przy parafii Opatrzności Bożej w Rzeszowie – Nowe Miasto, ul. Witolda Świadka 5a Jesteśmy Stowarzyszeniem zrzeszającym dzieci, młodzież w wieku szkolnym oraz dorosłych. 

Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie wychowawczych, kulturalnych i społecznych aspektów sportu w ramach uznanego wzoru człowieka i społeczeństwa poprzez treningi, spotkania formacyjne, organizowanie turniejów o zasięgu lokalnym i ogólnopolskich oraz podnoszenie sprawności fizycznej i polepszenie stanu zdrowia dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w formie treningów przez cały rok. Odbywają się one na obiektach sportowych Salosu oraz ZSO nr 4 w Rzeszowie i wielu innych miejscach naszego miasta. 


Nasza organizacja zrzesza na te chwilę ponad 100 osób w różnych kategoriach wiekowych. CO OFERUJEMY SPONSOROM ? 

1. Umieszczenie baneru reklamowego na stronie internetowej Salos „Don Bosco” w Rzeszowie. 

2. Umieszczenie baneru reklamowego na obiektach boiska Salosu, 

3. Nadruki reklamowe na koszulkach i odzieży sportowej zawodników i zawodniczek 

4. Przez cały rok odbywają się treningi. Proponujemy w związku z tym umieszczenie nadruku reklamowego waszej firmy na koszulkach treningowych. 

5. Podczas organizowania imprez przez SALOS „Don Bosco” Rzeszów, proponujemy umieszczenie loga Sponsora na plakacie oraz na wszystkich materiałach drukowanych związanych z organizacją imprezy. 


Bardzo dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i dziękujemy za pomoc ! Z naszej strony zapewniamy o wdzięczności i pamięci.